דגל סיני

ניווט מהיר

דגל סיני בעיצוב נוצה

 

רכישת דגל סיני להצבה לפני בית עסק צריכה להתבצע מתוך שיקולים הכוללים את אחריות היצרן; הדפסת מסרים פרסומיים בולטים וברורים על הדגל בצד אחד או משני צידיו; ייצור מחומרים באיכות גבוהה; תפירה מעולה של הדגל; ואבטחת עמידותו לטווח הארוך בכל מזג אוויר. הדגל מגיע בצורת נוצה או טיפה, הוא צבוע בדרך כלל בגוונים עזים וברורים, המודפסים על בד מעודן, והוא ניצב לגובה, כך שניתן לראות את הגרפיקה המלאה ממרחקים.

היבטים עליהם יש להקפיד בעת רכישת דגל סיני

יש לוודא שהדגל מגיע עם אחריות לשנה. דגלים המודפסים בצד אחד נישאים כך שהמסרים הפרסומיים המוצגים עליהם מתנוססים למרחקים. מומלץ לבחור במסר פרסומי ברור אחד, ולא בקובץ אקראי של תמונות. הדגל צריך להיות בעת עמידות חומר וצבע למשך חצי שנה לפחות, אם כי דעיכת הגוון היא תופעה הנחשבת לנורמאלית, כפי שקורה עם כל גוון של בד הנמצא בשימוש לטווח הארוך.

כדי לעכב את דהיית הצבע ככל הניתן, יש לצבוע אותו בחומר סיבי, הנחשב לשיטה הטובה ביותר ליישום גרפיקה, בניגוד להדפסת משי או הדפסה דיגיטלית היושבת על סיבים, ולא מיוצרת מסיבים. חומר דגל איכותי נועד להחזיק מעמד במשך מספר שנים, בתנאי שמשתמשים בדגל בזהירות ומבצעים את התיקונים הדרושים, תמורת תשלום קטן נוסף, לשיפור נזקים שאינם מכוסים במסגרת האחריות. יש לוודא כי מוט הבסיס אינו מתכופף, והוא נושא את הדגל בכל מהירות רוח וכיוונים משתנים.

רכישת דגל סיני זול, מניבה תוצאות בהתאם. החלקים העליונים של המוט נשחקים ואינם מאפשרים הצגה קריאה וברורה של הדגל. כך שלעיתים מומלץ לשלם מעט יותר אך להבטיח תוצאות איכותיות משביעות רצון. דגל סיני הוא דגל פרסומי, וכל בעל עסק מבין שפרסום קריטי להצלחת בית העסק.

לכן יש פשוט להתבונן על המחיר ולהשוותו לאיכות המוזמנת והתוצאות הטובות. תוויות הדפסה מעוצבות, עם גרפיקה נאה וברורה, כשהדגל מבוצע מהחומר הנכון, פשוט שווה את העלות. תשעים אחוזים מכלל העסקים נכשלים בתוך חמש שנים, היות והם שוכחים כי לקוחות חדשים ולקוחות חוזרים יכולים ללכת לאיבוד רק בגלל כשלים בפרסום.

דגל סיני בסגנון נוצה

דגל זה ניתן לייצור בהזמנה אישית והוא מעוצב באופן אמנותי. לוגו החברה מודפס על הדגל בגרפיקה מקצועית, בכפוף לאישור הלקוח. דגם מדומה של הדגל נשלח ללקח לאישורו, ועם קבלת האישור ניתן לגזור את הדגל, לתפור אותו ולהציגו מול בית העסק.

דגל סיני מיוצר בחומרים חזקים ארוגים הייחודיים למטרה זו בלבד, וכשהלקוח בוחר בסגנון נוצה, הדגל מודפס בדרך כלל על צידו הימני. המסר הפרסומי ברור, ומוביל להגברת תנועת המכירות. מטרת הדגל היא להגביר את תנועת המכירות באמצעות עיצוב ויצירת דגל פרסומי אפקטיבי.

דגל בסגנון נוצה מותאם אישית למטרות העסק, ומשרת את המטרה הבלעדית של העברת מסר המשרת את צרכי העסק וממתג אותו באופן המכסה את ההשקעה כבר לאחר מספר ימים. מומלץ להתייעץ עם מומחי עיצוב על מנת ליצור ולעצב דגל אמנותי, הכולל לוגו וגרפיקה באיכות גבוהה.

בנוסף כדאי לקרוא על:

פרסום באמצעות דגלים סיניים

סוגי באנרים לפרסום העסק

קראו גם את אלו: