השקעה בטוחה

ניווט מהיר

יש לא מעט אנשי מקצוע מהעולם של שוק ההון וההשקעות שיגידו שצמד המילים השקעה בטוחה לא  באמת קיים בשום אפיק השקעה אך חשוב מאד להכיר מעט לעומק אפשרויות השקעה ולדעת שבהחלט יש השקעות עם תשואה בטוחה בצדן. על מנת להעלות את הסיכוי שאכן מחפשים השקעה עם תשואה בטוחה חשוב בעיקר לבחון לעומק עם מי בוחרים לעבוד, כלומר עם איזו סוכנות או חברה, מה הידע והניסיון שלה במגוון תחומים בשוק ההון ואיך הסתיימו עסקאות או פרויקטים אחרים שבהם היא הייתה אמונה על גיוס המשקיעים וליווי הפרויקט כולו מההתחלה ועד הסוף. בדרך זו אפשר להשקיע בשקט נפשי ולדעת שהתשואה תגיע בזמנה.

 

בחירה נכונה של חברת היזמות להשקעה בטוחה

מכיוון שיש כמה וכמה חברות שמתעסקות ביזמות ונדל"ן חשוב מאד שכל משקיע יבחן לעומק את החברה שאיתה הוא יבחר להשקיע את הכסף שלו. חברת מאילנד למשל עוסקת בפרויקטים יוקרתיים ברחבי הארץ ולראייה עוסקת בתקופה זו בגיוס לפרויקט יוקרתי ומיוחד בהרצליה, כזה שאנשי מקצוע מתחום הנדל"ן מעידים בעצמם שהוא ייחודי וחריג בנוף מבחינת הסטנדרטים שלו, כלומר שלא נראה כמוהו עד כה בארץ מעולם. החברה פועלת עם משקיעים שיש ברשותם סכומי כסף גבוהים והם מחפשים את ערוצי ההשקעה המתאימים לסכומים כאלה, כלומר את האפיקים שגם יניבו להם בתמורה את התשואה הגבוהה.

 

איך בוחנים היתכנות לתשואה גבוהה?

משקיעים שכבר יש להם ניסיון בעבודה עם חברות יזמות או פרויקטים מגוונים כבר יידעו שבהחלט יש השקעות שהתשואה בהן בטוחה וכלל שמדובר בחרה יוקרתית יותר לעבוד איתה, כלומר כזאת שמקבצת סביבה משקיעים עם הון גבוה – כך קטן, עד כדי מתבטל הסיכון להיעדר תשואה. המשקיעים בעצמם כבר מכירים את התחום ואת השוק ויידעו בדיוק אל מי לפנות, מה לשאול ואיך לבחון האם השקעה זו או אחרת מתאימה להם ולאני מאמין שלהם, כלומר למה שחשוב להם שהכסף שלהם יסייע בהקמתו. פרויקטים ייחודיים ויוצאי דופן של נדל"ן בהחלט יהיו כאלה שימשכו את תשומת הלב של המשקיעים.

קראו גם את אלו: